Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Pierwsza sesja Miejskiej Rady Seniorów II kadencji

Pierwsza sesja Miejskiej Rady Seniorów II kadencji

We wtorek 25 lutego 2020 roku w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyła się pierwsza sesja II kadencji Miejskiej Rady Seniorów w Nowym Mieście Lubawskim.
Sesję otworzył przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski, który powitał gości, m.in. Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego Józefa Blank  i Kierownik  Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Dorotę Osińską oraz przybyłych kandydatów na radnych. Po okolicznościowych przemówieniach, kandydaci na radnych Miejskiej Rady Seniorów złożyli uroczyste ślubowanie.

 

Następnie przystąpiono do wyboru prezydium Rady. Ostatecznie po przeprowadzeniu głosowania ukształtowało się prezydium w niżej wymienionym składzie:

 

Lech Bober – Przewodniczący Rady
Lilia Karczyńska – Wiceprzewodnicząca Rady
Urszula Rau – Sekretarz Rady

 

Gospodarz Miasta Józef Blank wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Nadolskim pogratulowali nowo wybranemu Przewodniczącemu Miejskiej Rady Seniorów II kadencji.
Po wyborze Przewodniczący Lech Bober przejął prowadzenie sesji dziękując za wybór i zaufanie. Przewodniczący w podsumowaniu zapewnił, że w najbliższym czasie opracowane będą zagadnienia, którymi będzie zajmowała się Rada dla dobra wszystkich Seniorów naszego miasta.

Ostatnio zmienianypiątek, 28 luty 2020 09:10
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem